İsad hukuk bürosu ile anlaştı

 İsad hukuk bürosu ile anlaştı

Derneğimiz Sigorta Acenteleri Hakları veya üyelerimizin hukuki sorunları ile ilgili olarak konusunda uzman, en büyük hukuk bürolarından biri olan MERT VAN Hukuk bürosu ile özel bir anlaşma imzalamıştır.

Acentelerin kanundan gelen hakları, itirazları, Acentelerin kapatılması, portföy mülkiyet hakları, haksız rekabet, Acente haklarının aranması, Derneğimiz ile ilgili davalar gibi konularda hukuki görüş alınması, temsil edilmesi, gerektiğinde dava açılması, uzlaşma görüşmelerine, uyumsuzluk ile ilgili görüşmeler katınılması gibi konularda önemli destek alınacaktır.

Derneğimiz Hukuk Bürosu ile Hukuki Problemlerinize çözüm yaratın!

MERT VAN HUKUK BÜROSÜ

İletişim

Adres: Ebulula Mardin Cad. No:51 Levent, İstanbul/Türkiye

Telefon +90 212 330 0393 (pbx) Faks +90 212 330 0397

E-posta info@mertvan.av.tr

Web www.mertvan.av.tr

MERT VAN HUKUK BÜROSU HAKKINDA

1990 yılında Av. Mert Van tarafından İstanbul’da kurulmuş olan Mert Van Avukatlık Bürosu , 25 yıldan beri yerli ve yabancı müvekkillerine tüm Türkiye’de ve yurt dışında butik ve proje bazlı hukuk hizmetleri sunmaktadır.Büromuz, çalışmalarını “HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ “, ” SİGORTA HASAR DOSYALARI YÖNETİMİ ” , SAĞLIK HUKUKU “, “KENTSEL DÖNÜŞÜM VE MÜLK YÖNETİMİ”  olmak üzere dört departmanda yürütmekte olup çalışma alanlarımız aşağıdaki konularda yoğunlaşmıştır.

Sigorta Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Sağlık ve İlaç Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Kentsel Dönüşüm Mevzuati ve Gayrimenkul Hukuku,

Çalışmalarımızda prensibimiz, hukuki ve etik ilkelere bağlı kalarak bilgiye dayalı hızlı, farklı, sonuç odaklı eylem ve çözümler üretmektir.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler avukat – müvekkil ilişkisi oluşturulmasına yönelik bir davet değildir ve böyle bir davet olarak dikkate alınmamalıdır. Hizmetlerin kapsamı ve çalışma şartları hakkında bilgi almayı istemeniz halinde, iletişim bölümünden mail göndererek tarafımız ile irtibata geçebilirsiniz.