12. Sigorta Haftası İSAD Etkinliğinde Bilgi ve Eğlence Dolu Anlar Yaşandı!

İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Berrin Dinç yoğun iş ortamında, koşturmalı günler geçiriyoruz ve biz İSAD olarak paydaşlarımıza biraz olsun nefes alsın, müziğin dinlendirici özelliği ile anın tadını çıkarmayı önerdi. .Sözlerine Sigortacılık haftanız kutlu olsun diyerek tüm katılan misafirleri eğlenmeye davet etti.

Sigortacılık Haftası kutlamaları kapsamında İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği olarak sponsorluğunu Türkiye Sigorta Birliği ve RS Otomotiv Grubu’nun üstlendiği Doğan Kospançalı ve Buket Kospançalı’nın sahne aldığı konser programı gerçekleştirdik.

İSAD (İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği) olarak sigortanın önemini ve ihtiyacını sadece sigortacılık haftasında değil her an vurgulamaya gayret ediyoruz.

Kamuoyunun bilinçlenmesi ve penetrasyon oranımızın üst seviyelere çıkması için yıl içinde bir çok çalışmamız oldu ve olmaya devam ediyor.

12.si düzenlenen sigortacılık haftası kapsamında sektör paydaşlarının güzel bir vakit geçireceğini planlayarak organize ettiğimiz bu gecede yanımızda olan başta herkese teşekkür ederim.”diyerek konser başladı yoğun katılımın olduğu konser de çok keyifli saatler geçirildi.