İstanbul tekrar Turusan Bağcı dedi

 İstanbul tekrar Turusan Bağcı dedi

İSTANBUL 3. KEZ TURUSAN BAĞCI DEDİ

İSAD 54. Yılında 27. Genel Kurulunu Güneş Sigorta Genel Müdürlük Binasında gerçekleştirdi. Turusan Bağcı tekrar Yönetim Kurulu Başkanı seçildi. Çok başarılı bir dönem geçiren İSAD özellikle projeleri, çözüm önerileri ile sektöre yön verirken Acentelerin sorunlarıyla ilgili tespitleri ve önerilerin yanında çok güçlü faaliyet raporu ile fark yaratıyor.

GÜÇLÜ KADROLAR, ÖZEL FALİYETLER

Seçilen Yeni Yönetim Kurulu kadrolarındaki güçlü, tecrübeli yeni isimlerde dikkat çekiyor. Daha önce Sigorta Şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapmış sonra Acente olmuş kişilerin yanında, meslekte önemli üretimler ve uzun süren tecrübeye sahip yeni isimlerin değerli fikirler ve çalışmalar ile İSAD’ı daha da güçlendireceği kesin. Kadrolardaki Üyelerin yüksek eğitim ve tecrübe düzeyleri ise özenle seçildiğinin ayrı bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle son dönemlerde ilk onda yer alan Ulusal kanallarda Ana Haberlerde, tartışma programlarında ve basında düzenli olarak yer alarak, acente sorunları, çözüm önerileri, birçok Sigorta branşında milyonlarca tüketicinin bilgilendirilmesi ve kanunlar yönetmelikler ile ilgili düzenli olarak bilinçlendirme çalışmalarında bulunması Genel Kurulda üye Acenteler tarafından da takdir edilmiştir.

ÖNEMLİ HEDEFLER

Yeni Yönetim Kurulunun çözüm odaklı önemli hedeflerinin olması, güçlendirilen kadroları ile bunlara da ulaşma istekliliğini ortaya koyuyor.

Seçilen yeni yönetim Kadrolarını tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

YÖNETİM KURULU

TURUSAN BAĞCI

M.JALE BAYAV

SİNAN DÖLER

HEVES SUDAN

SEDAT TUNÇBAŞ

SELÇUK EKTAŞ

CAN SERDAR ÖNEY

MUHSİN VAROL

BERRİN DİNÇ BALTACIOĞLU

İSHAK SÜT

BAHAR ALPASLAN

YADİGÂR MATARACI

MERAL DOLUNBAY

BEGÜM VARYEMEZ

ERKAN AK

AHMET SAFFET ÖZTEPE

SERPİL ŞENER

MUHAMMET ŞÜKRÜ ARSLAN

DENETLEME KURULU

ZEYNEP ÇAĞLAYAN

KADRİYE SERBEST

ZEKİ DEMİR

MUSTAFA YAZICI

RAZİYE DÜNDAR

ÜMİT SİNAN KARADAGLILAR

HAYSİYET DİVANI

RAİF CAN ATAKER

A. ZEKERİYA TUNUSLUOĞLU

KAMİL ORAL ERGÜNDÜZ

COŞKUN DUMAN

ORHAN FİDANCI

ALAETTİN PANCAROĞLU

AYINGÜL AKKAYA

SÜHA SAĞLAM