İsad genel kurul yoplantısı

 İsad genel kurul yoplantısı

Değerli Üyelerimiz,
Derneğimizin 26. Olağan Genel Kurul toplantısı 6 Nisan  2013 tarihinde saat 10.00’da Şair Nedim Cad. No:18/10 Akaretler Beşiktaş- İstanbul adresinde ; yeterli çoğunluk sağlanamaması durumunda Genel Kurul Toplantısı13 NİSAN 2013 tarihinde saat 13.30’da Güneş Plaza, Büyükdere Cad. No:110 34394 Esentepe-Şişli / İSTANBUL
adresindeki GÜNEŞ SİGORTA A.Ş. Genel Müdürlük Toplantı Salonunda aşağıdaki gündem ile yapılacaktır.
 
Katılımınızı önemle rica eder, bu vesile ile saygılar sunarız,
 
 İSAD
Yönetim Kurulu
 
GÜNDEM
1.      Açılış ve saygı duruşu.
2.      Başkanlık divanının seçimi, (Bir başkan, bir başkan vekili, bir katip).
3.     2010-2012 yılları çalışma dönemi Yönetim Kurulu çalışma raporu ile bilanço ve gelir- gider çizelgelerinin ve Denetleme Kurulu raporunun okunması, görüşülmesi ve oylanması ile Yönetim Kurulu üyelerinin aklanması.
4.      2013-2015 yıllları çalışma dönemi Dernek Çalışma Programı ile bütçe bilanço ve gelir-gider çizelgelerinin okunması, görüşülmesi ve oylanması.
5.      2013-2015 çalışma dönemi için Yeni Yönetim ve Denetleme Kurulları ile Divan Konseyinin asıl ve yedek üyelerinin seçimi.
6.      Dilekler ve öneriler.

Ulaşım: Metro veya otobüsle ile gelmek isteyen üyelerimiz Zincirlikuyu durağında inip Mecidiyeköy yönüne kısa bir yürüyüş ile ulaşabilirler Araçları ile gelecek üyelerimiz Mecidiyeköy Zincirlikuyu yönüne gelirken Şişli belediyesinden hemen sonra sağ tarafta yol üzerinde görebilirler. Güneş Sigorta kapalı otoparkı veya Belediye otoparkları mevcuttur.