İSAD’tan Kadınlar Gününe Özel Çalışma

 İSAD’tan Kadınlar Gününe Özel Çalışma

İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği geleneksel hale getirdiği resim etkinliği olarak kutladıkları Dünya Kadınlar Gününü, bu sene depremzede kadın sigortacılara ayırdı.


Yaşadığımız deprem felaketinin ardından her sektörde olduğu gibi sigorta sektöründe de yaraları sarmak adına çalışmalar yapılmaktadır.Bölgede ki kadın sigorta acenteleri arayarak kadınlar gününü yönetim olarak kutladılar.İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği (İSAD) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın sigortacılara yönelik ayrıca hijyen kiti yolladılar.


İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği (İSAD) Başkanı Berrin Dinç “Böyle sıkıntılı günlerde meslektaşlarımıza özellikle de kadın meslektaşlarımıza destek olmak onların yaşadığı sorunları çözmek adına bu tür çalışmaları yapmak zorundayız.

Derneğimiz üyeleri ve RS sponsorluğunda hazırladığımız hijyen kitlerini deprem bölgesindeki kadın meslektaşlarımıza gönderdik. Ülke olarak geçirdiğimiz bu zorlu günlerde umuyorum ki İSAD olarak yapmış olduğumuz bu çalışma yaraları bir nebze de olsa sarmıştır.

Tüm kadınların kadınları günü kutlu olsun.