İsad yeni yönetim kurulu

 İsad yeni yönetim kurulu

İSAD YENİ YÖNETİM KURULU

Acenteler için yoğun ve yorucu bir dönem geçirilmiştir. Ticaret Odası Sigorta Meslek Komitesi Seçimleri, TOBB Acente İl Delegeliği Seçimleri, Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi seçimleri ve Sigorta Acenteleri İcra Komitesi ( SAİK ) seçimleri derken çok kısa ve en yoğun zamanlarda yaşanan seçimler sonrası malesef 5.000 e yakın Acentenin olduğu İstanbul SAİK de temsil edilememiştir. Bu dönem sonrası İSAD Yönetim Kurulu üyelerinden bir kaç istifa söz konusu olmuş bazı üyelerde İSAD Tüzüğü ilgili maddeler gereği, Derneğin onur ve itibarıyla bağdaşmayan fiil ve hareketlerde bulunmak ve Yönetim Kurulu Kararlarına uymama nedenleri ile Divan Kurulunun görüşü ve onayı da alınarak Üyelikten çıkartılmışlardır.

İSAD İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu olarak Tüzüğümüzün 24. Maddesi gereği İstifa eden Yönetim Kurulu Üyelerin yerine Yedek üyelerin getirilmesi ile İSAD yeni Yönetim Kurulu oluşturulmuştur.

Yedek üyelerin gelmesi ile oluşan yeni Yönetim Kurulu ilk toplantısı öncesi Başkan Turusan Bağcı Başkanlık görevinden istifa etmiş İSAD Yönetimi görev seçimi öncesi tekrar aday gösterilmiş ve katılan tüm Yönetim Kurulu Üyelerinin oy birliği ile yeniden Başkanlığa seçilerek güven oylamasından oybirliği ile geçmiştir. Daha sonra görev dağılımları oylaması yapılmıştır.

Buna göre İSAD Yeni Yönetim kurulu aşağıdaki şekilde oluşmuştur.

Turusan Bağcı                        Başkan

Jale Bayav                             1. Başkan Yardımcısı

Zeynep Çağlayan                   2. Başkan Yardımcısı

Heves Sudan Akyürek           Genel Sekreter

Sedat Tunçbaş                       Sayman

Çetin Yaman                          Üye

Selçuk Ektaş                          Üye

Can Serdar Öney                   Üye

Zeki Demir                              Üye

1962 yılından beri 52 yıldır Sigorta Acenteleri Mesleği adına etkin ve verimli çalışmalar yapan İSAD yenilenen Yönetim Kurulu üyeleri ile Mesleğimiz adına çalışmalar yapmaya devam edecektir.

Saygılarımızla

İSAD Yönetim Kurulu