İSAD ‘ın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü dolayısıyla düzenlemiş olduğu resim atölye buluşması

 İSAD ‘ın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü dolayısıyla düzenlemiş olduğu resim atölye buluşması

İSAD ‘ ın  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü dolayısıyla düzenlemiş olduğu resim atölye buluşmasına sektörün bütün oyuncularından  geniş  bir katılım sağlandı .

Unico Sigorta  sponsorluğunda düzenlenen etkinlikte SAİK  Başkanı Levent Korkut ,TÜSAF Başkanı Murat Büyükçelebi, KASIDER Başkanı Sema Tüfekçiler ,Brokerler Derneği Başkanı Selcen Gür ve  Genel  Sigortacılar Derneği Başkanı Hakan Özcan da hazır bulundular. 

Geçen yıl ilkinin yüzyüze düzenlendiği ve bu yıl çevrimiçi olarak yapılan organizasyonda herkesin ev adresine daha önceden tuvaller ve boyalar gönderildi .

Organizasyon günü  profesyonel bir ressam rehberliğinde herkes aynı anda ve büyük bir keyifle Picasso’nun şapkalı kız resmini boyayarak, evlerinde ,  kendi eserlerini oluşturdular.  3 saate yakın süren organizasyonda son bir yıldır evde zaman geçirmeye alışmış olan sigortacılar.  bu defa  güzel bir sanat etkinliğinde evde kalmanın tadını çıkardılar.

Katılımcıların çoğu  eserlerini sosyal medya üzerinden paylaştı ve büyük beğeni topladılar. ISAD Başkanı Berrin Dinç , tüm katılımcılara ve UNICO sigorta ‘ya teşekkürlerini ileterek , seneye farklı bir organizasyonda buluşacaklarının da sözünü  vererek kapattığı organizasyon sonrası Picasso’nun meşhur eseri , bir çok sigortacının evlerinde en güzel köşelerini  kaptı bile.