Sigorta stajyer talep formu

Değerli Üyemiz;

İSAD – AYDIN ÜNİVERSİTESİ İşbirliği anlaşması ile STAJER Öğrenci taleplerinizi 2014-2015 Bahar Yarıyılında da devam edecektir.

STAJ yerinde uygulama 16 Şubat – 22 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılacaktır. Kurumunuz adına, öğrenci taleplerinizi için
 http://stajyer.aydin.edu.tr/
adresindeki form aracılığıyla koordinatörlüğümüze ulaştırabilirsiniz.

Öğrenci sayılarını ve bölümlerini Talep Formunda belirterek 02 Şubat 2015 tarihine kadar merkezimize ulaştırmanız halinde, kurumunuz adına öğrenci yönlendirmeleri yapılacaktır.

İstanbul Aydın Üniversitesi’nde, Yerinde Uygulama Dersinin işleyişi, 2004 yılında oluşturulan ve geniş bir kadro ile hizmet veren Yerinde Uygulama Koordinatörlüğü’nün sorumluğundadır. Bu birimin amacı öğrencilerine en fazla faydayı alabilecekleri uygulama yerlerini planlamak, uygulamalarında elde ettikleri faydayı ölçümlemektir. Yerinde Uygulama Koordinatörlüğü, bu amaçla binlerce kurum ve kuruluşla Çözüm Ortaklığı ilişkisi kurmuş ve öğrencilerine uygulama fırsatı sunmaktadır. Yerinde Uygulama Dersi kapsamından öğrenci kabul eden pek çok çözüm ortağı, uygulamaya aldığı öğrencilere mezuniyet sonrasında da iş imkanı sağlamakta ileriye dönük iş gücünü daha öğrencilik hayatındayken seçebilmektedir.

Not: Yerinde Uygulama; öğrencilerimizin haftanın bir gününü ilgili kurum ve kuruluşlar bünyesinde çalışarak ve gözlem yaparak geçirdikleri, zorunlu bir ders olup, Öğrencilerimizin, “iş kazası ve meslek hastalığı sigortası”(SGK) yerinde uygulama süresince Üniversite aracılığı ile yapılacaktır.

Açıklama bölümüne İSAD İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği Aracılığı ile yazmanızı rica ediyoruz.

 Not:

  •  “iş kazası ve meslek hastalığı sigortası”(SGK) yerinde uygulama süresince Üniversite aracılığı ile yapılacaktır.
  • Yerinde Uygulama çerçevesinde öğrencilerimize kurumunuz tarafından ücret ödeme mecburiyeti bulunmamaktadır.  ( Yol ve yemek ücreti ödenmesini tavsiye ediyoruz )

Yerinde uygulama dersi sayesinde mesleki beceriler ile donanan pek çok öğrencimiz mezuniyetini takip eden yıl içerisinde iş hayatına dahil olmuştur.

Bu süreçte yanımızda olan tüm Acentelere yürekten teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

 Saygılarımızla,

İSAD YK