Ana sayfa Tusaf'tan Haberler TÜSAF-İŞBANKASI KREDİ ANLAŞMASI

tusaf_haberler

TÜSAF-İŞBANKASI KREDİ ANLAŞMASI

TÜSAF , Acentelere desteğini, İşbankası ile imzaladığı protokolle sürdürüyor.

İş Bankası ve T. Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) arasındaki işbirliği, 22 Mart 2012 tarihinde imzaladığı kredi protokolü ile hayata geçirildi.

İş Bankası, T.Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) ile imzaladıkları protokolden dolayı memnun olduklarını, TÜSAF a üye Derneklerdeki Sigorta Acenteleri üyelerinin başta taksit ödemeli ticari krediler ve yatırım kredisi olmak üzere kredi ürünlerinden özel koşullarla yararlanabileceklerini belirterek teminat mektubu kredisinin de protokol dahilinde sunulduğunu ifade etti.
T.Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF),  İş Bankası arasındaki işbirliğinin ilerleyen dönemlerde devam etmesini temenni ettiklerini belirtti.

T. Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) yetkilileri, imza sonrasında yaptığı açıklamada şunları söyledi;

"Türkiye'nin en büyük ve milli bankasıyla ortak bir projede bulunmak gücümüze güç katacaktır. Sigorta Acenteleri olarak finansal enstrümanları çok fazla kullanıyoruz, özellikle kredi kartları ticari hayatlarımızın ayrılmaz bir parçasıdır.

İş Bankası'nın, Türkiye'nin en büyük Sigorta Acentesi sivil toplum örgütlerinden olan TÜSAF'ın önderliğinde, önümüzdeki günlerde acentelerle daha yoğun çalışarak çok ciddi bir kesime ulaşma imkanının oluşacağını ve acentelerle güç birliği yapmanın faydalarını görme imkanına kavuşacaklarını belirterek, acentelerinde güçlü bir destekle yollarına devam etmenin işlerini kolaylaştırdıracağını belirtti.

Kredi anlaşma detayları yakında Sigorta Acentelerine duyurulacaktır.


tsrsb   acentelermeclisi   dask   sigortacili   sigortaci_gazetesi   sigorta_gov  tramer   tsev   tusaf  guvencehesabi     
   sigorta hasar takip merkezi hayat sigortası bilgi merkezisağlık sigortası bilgi merkezisigorta bilgi merkezisigorta tahkim komisyonu    sigorta-gundemi    sigorta-haber      

windows live messenger
limewire indir