Ana sayfa Tusaf'tan Haberler Tüsaf ile Opet akaryakıt anlaşması

tusaf_haberler

Tüsaf ile Opet akaryakıt anlaşması

tusaf opet anlasmasi

Değerli Meslektaşlarımız,

Giderlerimizi azaltan ve daha iyi hizmet veren anlaşmalarımıza devam ediyoruz.

Akaryakıt giderlerimizi azaltmak için daha önce anlaşma yapmıştık ilgili anlaşmamız devam ediyor. Alternatif taleplerinizi değerlendirerek yeni bir anlaşma daha yaptık, Türkiye’nin en büyük akaryakıt firmalarından OPET’le yaptığımız indirim anlaşmasının detaylarını TÜSAF web sitemizden www.tusaf.org.tr ‘de Opet bannerını tıklamanız yeterli olacaktır.

 

İlgili anlaşma, akaryakıt indirimi ve bu indirimin anahtarlık vasıtasıyla kredi kartı ödemesi kolaylığı ile hizmetinize sunulmuştur.

Saygılarımızla,

TÜSAF Yönetim Kurulu

Sistemin İşleyişi:

Müşteri kredi kartını sisteme tanımlar. Müşteri her seferde aldığı tutar kadar, örneğin; 200, 250, 300, 350, 400 TL. ödeme yaparak bloke yapar bu miktar müşterinin yakıt limiti olur aynı zaman ve yakıt aldığında tutar ne kadarsa örneğin 100 TL. sistem bu miktarı hemen tahsil eder ve yine belirlediği 200, 250, 300, 350, 400 TL.l alım limiti kalmış olur.


tsrsb   acentelermeclisi   dask   sigortacili   sigortaci_gazetesi   sigorta_gov  tramer   tsev   tusaf  guvencehesabi     
   sigorta hasar takip merkezi hayat sigortası bilgi merkezisağlık sigortası bilgi merkezisigorta bilgi merkezisigorta tahkim komisyonu    sigorta-gundemi    sigorta-haber      

windows live messenger
limewire indir