sektorden_duyurular

ÖNEMLİ DUYURU

Sayın Sigorta Acentesi,

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM) tarafından gönderilen yazıda özetle, Levhaya kayıtlı olmayan SBM kullanıcılarının (TRAMER işlemlerine erişebilen acente kullanıcıları kastedilmektedir) 1 Mart 2016 tarihinde SBM sistemlerinde pasif hale getirileceği ifade edilmekte olup, anılan tarih itibariyle bu kişilerin TRAMER'e erişimi ve sorgulama yapması mümkün olmayacaktır.

 

Bu kapsamda, konuya ilişkin mağduriyet yaşanmamasını teminen, ilgili personellerinizin, TOBB nezdinde tutulan Levhaya kayıtlı olup olmadıklarının;

http://www.tobb.org.tr/SigortacilikMudurlugu/SigortaAcenteleri/Sayfalar/Levhaya-Kayitli-Acente-Sorgu-Sayfasi.php

linkinden kontrol edilmesi, şayet kişinin Levha kaydı bulunmuyor ise, uygunluk belgesi başvurusunda bulunulan Ticaret/Ticaret ve Sanayi Odası ile irtibata geçilerek gerekli kayıt işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.

Önemle Duyurulur

NOTLAR:

1-       Bu e-posta metni İSAD Mail Sistemine kayıtlı tüm Sigorta Acentelerine bilgilendirme amacıyla gönderilmiştir.
2-       Yukarıda belirtilen linke tıklandıktan sonra, acente unvan, Levha no ya da vergi kimlik numaralarından sadece birini yazarak "SORGULA" butonuna basılması gerekmektedir. Karşınıza gelen ekranda acente bilgisinin üzerine tıklanması halinde, Levhaya kayıtlı personellerin bilgileri görüntülenebilecektir.
3-       Ayrıntılı bilgi için lütfen 444 95 59 numaralı TOBB çağrı merkezini arayabilirsiniz.
4-       TOBB'a doğrudan yapılan müracaatlar değerlendirmeye alınmamaktadır.

Saygılarımızla

İSAD YK


tsrsb   acentelermeclisi   dask   sigortacili   sigortaci_gazetesi   sigorta_gov  tramer   tsev   tusaf  guvencehesabi     
   sigorta hasar takip merkezi hayat sigortası bilgi merkezisağlık sigortası bilgi merkezisigorta bilgi merkezisigorta tahkim komisyonu    sigorta-gundemi    sigorta-haber      

windows live messenger
limewire indir