Ana sayfa İSAD'dan Haberler İSAD ‘ ın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü dolayısıyla düzenlemiş olduğu resim atölye buluşması

isad_haberler

İSAD ‘ ın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü dolayısıyla düzenlemiş olduğu resim atölye buluşması

isad 8mart resim atolyecalismasi 01 jpg 

İSAD ‘ ın  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü dolayısıyla düzenlemiş olduğu resim atölye buluşmasına sektörün bütün oyuncularından  geniş  bir katılım sağlandı .

Unico Sigorta  sponsorluğunda düzenlenen etkinlikte SAİK  Başkanı Levent Korkut ,TÜSAF Başkanı Murat Büyükçelebi, KASIDER Başkanı Sema Tüfekçiler ,Brokerler Derneği Başkanı Selcen Gür ve  Genel  Sigortacılar Derneği Başkanı Hakan Özcan da hazır bulundular. 

Geçen yıl ilkinin yüzyüze düzenlendiği ve bu yıl çevrimiçi olarak yapılan organizasyonda herkesin ev adresine daha önceden tuvaller ve boyalar gönderildi .

Organizasyon günü  profesyonel bir ressam rehberliğinde herkes aynı anda ve büyük bir keyifle Picasso'nun şapkalı kız resmini boyayarak, evlerinde ,  kendi eserlerini oluşturdular.  3 saate yakın süren organizasyonda son bir yıldır evde zaman geçirmeye alışmış olan sigortacılar.  bu defa  güzel bir sanat etkinliğinde evde kalmanın tadını çıkardılar.

Katılımcıların çoğu  eserlerini sosyal medya üzerinden paylaştı ve büyük beğeni topladılar. ISAD Başkanı Berrin Dinç , tüm katılımcılara ve UNICO sigorta 'ya teşekkürlerini ileterek , seneye farklı bir organizasyonda buluşacaklarının da sözünü  vererek kapattığı organizasyon sonrası Picasso'nun meşhur eseri , bir çok sigortacının evlerinde en güzel köşelerini  kaptı bile.

isad berrin dinc 8mart resim atolye calismasi      isad berrin dinc 8mart resim atolyecalismasi 02

isad 8mart resim atolyecalismasi 02

isad 8mart resim atolyecalismasi 03isad 8mart resim atolyecalismasi 04

isad 8mart resim atolyecalismasi 05

isad 8mart resim atolyecalismasi 05

 

 


tsrsb   acentelermeclisi   dask   sigortacili   sigortaci_gazetesi   sigorta_gov  tramer   tsev   tusaf  guvencehesabi     
   sigorta hasar takip merkezi hayat sigortası bilgi merkezisağlık sigortası bilgi merkezisigorta bilgi merkezisigorta tahkim komisyonu    sigorta-gundemi    sigorta-haber      

windows live messenger
limewire indir