Ana sayfa İSAD'dan Haberler İL DELEGELİĞİ ADAYLIĞI İÇİN ÇAĞRI

isad_haberler

İL DELEGELİĞİ ADAYLIĞI İÇİN ÇAĞRI

AFİS05

İL DELEGELİĞİ ADAYLIĞI İÇİN ÇAĞRI

Değerli İstanbul Acenteleri,

Bildiğiniz üzere 5 Temmuz 2018 tarihinde sigorta acentelerinin geleceği için çok önemli bir seçim var, İstanbul İl delegeleri seçimi. 

Bu seçim in devamında seçilen il delegeleri Acenteleri yasal olarak temsil eden sigorta acenteleri icra komitesini ( SAİK ) seçeceklerdir.

Son 5 yıl içinde acentelerin komisyonlarının ciddi oranda düştüğü, Poliçe yapmakta zorlanıldığı, ayakta zor durulan, en önemlisi alternatif kanalların Banka, broker, direk satış gibi çoğaldığı ve güçlendiği üzücü, mutsuz bir dönem yaşadık. 

Bu şekilde bir 4 yıl daha devam edilemeyeceğine inanıyoruz. 

5 Temmuz da İstanbul Acenteleri 50 il delegesi seçecektir.

Bu 50 il delegesi içerisinde yer almak, fikir görüş sunmak, çalışmak ya da bilgi almak arzunuz var ise sizi bayramdan sonraki hafta İSAD Yönetim Kurulu olarak bir toplantıya davet edeceğiz.

Sadece seçilmiş belirli sayıda Acente davet edilecektir.

(sadece acente sahipleri veya yetkili müdürleri katılabilmektedir)

Katılım teyidi veren Acenteler arasından İSAD yönetim kurulu tarafından seçilenlere guruplara bölgelere göre ayrıldıktan sonra toplantı yeri ve zamanını bildirilecektir.

Toplantı tarihi olarak 22 Haziran Cuma öğleden sonra veya 23 Haziran cumartesi olarak düşünülmektedir. Bu tarihi not alıp başka program yapmamaya özen gösteriniz.

Katılmak veya bilgi almak isteyen Acente meslektaşlarımız

Aşağıdaki iletişim Bilgilerinizi Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir mail adresine iletmesini rica ediyoruz.

Acentenizin unvanı; 

Gsm numaranız;

İs telefonu;

Mail adresiniz; 

Acenteliğiniz Hangi ilçede 

Mesleğimize verdiğiniz önem için teşekkür ederiz.

 

Saygılarımızla

Turusan Bağcı

İSAD YK Başkanı


tsrsb   acentelermeclisi   dask   sigortacili   sigortaci_gazetesi   sigorta_gov  tramer   tsev   tusaf  guvencehesabi     
   sigorta hasar takip merkezi hayat sigortası bilgi merkezisağlık sigortası bilgi merkezisigorta bilgi merkezisigorta tahkim komisyonu    sigorta-gundemi    sigorta-haber      

windows live messenger
limewire indir